Dolnośląska Gala Kolarska

          W dniu 18 listopada 2016 roku odbyło się podsumowanie sezonu kolarskiego 2016. W tym roku gospodarzem Dolnośląskiej Gali Kolarskiej był Milicz – miasto pretendujące do tytułu „rowerowej stolicy”. Była to doskonała okazja do uhonorowania najlepszych zawodniczek i zawodników z Województwa Dolnośląskiego. Nagrody przyznawano indywidualnym i klubowym zwycięzcom Challenge’u Dolnośląskiego Związku Kolarskiego w poszczególnych konkurencjach i kategoriach wiekowych. Wśród dekorowanych osób znalazło się dwóch zawodników reprezentujących klub kolarski UKS Centrum Nowa Ruda. W konkurencji MTB XC w kategorii „Młodzik” Filip Brzóska zajął pierwsze miejsce, Seweryn Pierzga w kat. „Orlik” uplasował się na miejscu drugim. To niewątpliwie wielki sukces, biorąc pod uwagę, iż współzawodniczyli oni z najlepszymi zawodnikami Dolnego Śląska w swojej kategorii wiekowej. To wynik ciężkiej i systematycznej pracy a także wielkiej chęci i dużych ambicji tych utalentowanych zawodników. Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów!

filip

seweryn1

Tekst: Ula Brzóska
foto: PIotr BRzóska