SPRAWDZIAN KOLARSKI
SP 7 Nowa Ruda – 28.10.2015r.
UKS Centrum Nowa Ruda ogłasza nabór do sekcji kolarstwa górskiego.
Początek zajęć w drugiej połowie listopada w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 7
w Nowej Rudzie. Informacja podana będzie na szkolnej tablicy ogłoszeń. Szczegółowych informacji udzielają Łukasz Różnicki – 693-473-244 i Tadeusz Daszkiewicz 606-495-947.
KLASA IV A
Dziewczęta
1. |
Baran |
Maria |
2005 |
0.01,20;032 |
2. |
Kawka |
Laura |
2005 |
0.01,25;836 |
3. |
Cembryło |
Wiktoria |
2005 |
0.01,27;501 |
4. |
Grzebień |
Maja |
2005 |
0.01,28;258 |
Chłopcy
1. |
Ćwiąkała |
Mikołaj |
2005 |
0.01,06;380 |
2. |
Buczakowski |
Szymon |
2005 |
0.01,10;522 |
3. |
Styga |
Jakub |
2006 |
0.01,14;050 |
4. |
Klimek |
Kamil |
2005 |
0.01,17;061 |
5. |
Sołtys |
Maksymilian |
2005 |
0.01,19;019 |
6. |
Lichwa |
Antoni |
2005 |
0.01,23;317 |
7. |
Cienki |
Kacper |
2005 |
0.01,24;582 |
8. |
Osicki |
Brunon |
2005 |
0.01,39;360 |
KLASA IV B
Dziewczęta
1. |
Sójka |
Klaudia |
2005 |
0.01,10;034 |
2. |
Pikos |
Jagoda |
2005 |
0.01,14;084 |
3. |
Przytocka |
Anna |
2005 |
0.01,18;063 |
4. |
Czarnaś |
Milena |
2004 |
0.01,22;413 |
5. |
Norek |
Joanna |
2005 |
0.01,34;696 |
6. |
Kulba |
Karolina |
2005 |
0.01,56;474 |
Chłopcy
1. |
Loc |
Jakub |
2005 |
0.01,11;396 |
2. |
Seidel |
Karol |
2005 |
0.01,12;363 |
3. |
Kuźniacki |
Patryk |
2005 |
0.01,26;977 |
4. |
Taniukiewicz |
Bartłomiej |
2005 |
0.01,27;858 |
5. |
Kujda |
Jakub |
2005 |
0.01,29;490 |
KLASA IV C
Dziewczęta
1. |
Guzik |
Oliwia |
2005 |
0.01,13;549 |
2. |
Tabin |
Kinga |
2005 |
0.01,20;256 |
3. |
Potaczek |
Olga |
2005 |
0.01,20;652 |
4. |
Rył |
Zofia |
2005 |
0.01,20;925 |
5. |
Leśniak |
Maria |
2005 |
0.01,23;319 |
6. |
Krawczyszyn |
Wiktoria |
2005 |
0.01,26;875 |
7. |
Gilewska |
Zuzanna |
2005 |
0.01,31;919 |
8. |
Babik |
Emilia |
2005 |
0.01,35;386 |
Chłopcy
1. |
Muryj |
Antoni |
2005 |
0.01,01;249 |
2. |
Spust |
Patryk |
2005 |
0.01,04;441 |
3. |
Tuleja |
Mateusz |
2005 |
0.01,10;699 |
4. |
Gumulak |
Łukasz |
2005 |
0.01,13;290 |
5. |
Szlaga |
Gracjan |
2005 |
0.01,16;829 |
6. |
Sawicki |
Kacper |
2006 |
0.01,18;154 |
7. |
Mechla |
Mikołaj |
2005 |
0.01,20;105 |
8. |
Gliwiński |
Mateusz |
2005 |
0.01,20;110 |
9. |
Michalski |
Bartosz |
2005 |
0.01,24;074 |
10. |
Górski |
Kacper |
2005 |
0.01,32;479 |
11. |
Tram |
Szymon |
2005 |
0.02,01;603 |
KLASA V A
Dziewczęta
1. |
Legieć |
Julia |
2004 |
0.01,10;387 |
2. |
Dobrowolska |
Maja |
2004 |
0.01,16;495 |
3. |
Banasiak |
Hanna |
2004 |
0.01,24;512 |
4. |
Hryniuk |
Julia |
2005 |
0.01,25;252 |
5. |
Kiemona |
Wiktoria |
2004 |
0.01,26;429 |
6. |
Gargol |
Karolina |
2005 |
0.01,28;938 |
7. |
Król |
Aleksandra |
2004 |
0.01,31;975 |
8. |
Pawlik |
Wiktoria |
2004 |
0.02,03;374 |
Chłopcy
1. |
Józefiak |
Dawid |
2004 |
0.01,03;320 |
2. |
Iwanek |
Dominik |
2003 |
0.01,08;395 |
3. |
Mostowy |
Marcel |
2004 |
0.01,12;083 |
4. |
Wieczorek |
Jakub |
2004 |
0.01,14;525 |
5. |
Wierzbicki |
Marcel |
2004 |
0.01,17;210 |
6. |
Kołodziej |
Kacper |
2005 |
0.01,23;141 |
KLASA V B
Dziewczęta
1. |
Spławska |
Aleksandra |
2004 |
0.01,10;266 |
2. |
Kucharska |
Olivia |
2004 |
0.01,13;142 |
3. |
Bućko |
Aleksandra |
2004 |
0.01,14;209 |
4. |
Sawicka |
Nikola |
2004 |
0.01,14;266 |
5. |
Bilarczyk |
Maja |
2005 |
0.01,22;185 |
6. |
Klimek |
Anna |
2004 |
0.01,24;210 |
Chłopcy
1. |
Żur |
Jakub |
2004 |
0.01,04;906 |
2. |
Gaweł |
Marcel |
2004 |
0.01,09;530 |
3. |
Rudzki |
Jakub |
2004 |
0.01,09;784 |
4. |
Rypiński |
Marcel |
2005 |
0.01,12;547 |
5. |
Maluszczak |
Maciej |
2004 |
0.01,13;586 |
6. |
Jania |
Michał |
2004 |
0.01,18;981 |
7. |
Dreczko |
Oliwier |
2004 |
0.01,31;703 |
8. |
Cyngiel |
Mateusz |
2004 |
0.01,39;768 |
KLASA V C
Dziewczęta
1. |
Frankowska |
Wiktoria |
2004 |
0.01,06;450 |
2. |
Wąsiołek |
Klaudia |
2004 |
0.01,07 335 |
3. |
Klimek |
Kornelia |
2004 |
0.01,09;944 |
4. |
Chodakowska |
Gabriela |
2004 |
0.01,10;074 |
5. |
Malinowska |
Klaudia |
2004 |
0.01,13;620 |
6. |
Domagała |
Nikoll |
2004 |
0.01,18;316 |
7. |
Prokopczak |
Aleksandra |
2004 |
0.01,18;608 |
8. |
Munia |
Maja |
2004 |
0.01,19;037 |
9. |
Żołnierczyk |
Weronika |
2004 |
0.01,27;609 |
10. |
Organiściak |
Roksana |
2004 |
0.01,28;373 |
Chłopcy
1. |
Chwałkowski |
Kamil |
2004 |
0.01,07;579 |
2. |
Skoneczny |
Kamil |
2004 |
0.01,08;880 |
3. |
Raganowski |
Dawid |
2004 |
0.01,09;023 |
4. |
Markowski |
Szymon |
2004 |
0.01,10;020 |
5. |
Szczerbuk |
Daniel |
2004 |
0.01,13;857 |
6. |
Cybulski |
Gabriel |
2004 |
0.01,13;966 |
7. |
Rola |
Michał |
2004 |
0.01,16;348 |
8. |
Stawicki |
Mateusz |
2004 |
0.01,26;514 |
KLASA VI A
Dziewczęta
1. |
Wiczkowska |
Alicja |
2003 |
0.01,09;198 |
2. |
Plewniak |
Kinga |
2003 |
0.01,19 287 |
3. |
Faron |
Aleksandra |
2003 |
0.01,20;736 |
Chłopcy
1. |
Bujak |
Jakub |
2003 |
0.01,03;001 |
2. |
Szarowicz |
Dawid |
2003 |
0.01,08;759 |
3. |
Kowalski |
Jakub |
2003 |
0.01,14;784 |
4. |
Zdeb |
Mikołaj |
2003 |
0.01,23;722 |
5. |
Opaliński |
Marcel |
2004 |
0.01,27;621 |
KLASA VI B
Dziewczęta
1. |
Drozd |
Gabriela |
2003 |
0.01,12;794 |
2. |
Cisek |
Paulina |
2003 |
0.01,14;547 |
3. |
Kozińska |
Natalia |
2003 |
0.01,17;178 |
4. |
Gładysz |
Wiktoria |
2003 |
0.01,30;735 |
Chłopcy
1. |
Płomiński |
Aleks |
2003 |
0.01,05;043 |
2. |
Zembrzuski |
Szymon |
2003 |
0.01,06;626 |
3. |
Jaworski |
Igor |
2004 |
0.01,11;010 |
4. |
Kuras |
Mateusz |
2003 |
0.01,11;015 |
KLASA VI C
Dziewczęta
1. |
Smaga |
Julia |
2003 |
0.01,18;035 |
Chłopcy
1. |
Gliwiński |
Kornel |
2003 |
0.01,01;057 |
2. |
Szczecina |
Oliwier |
2003 |
0.01,02;246 |
3. |
Szlaga |
Patryk |
2003 |
0.01,07;241 |
4. |
Komsta |
Patryk |
2003 |
0.01,10;791 |
5. |
Duryński |
Maciej |
2003 |
0.01,12;413 |
6. |
Kudrawcew |
Marek |
2002 |
0.01,16;122 |
7. |
Zarański |
Maksymilian |
2003 |
0.01,16;479 |
8. |
Hankus |
Marcel |
2004 |
0.01,51;822 |
KLASA VI D
Chłopcy
1. |
Loc |
Maksymilian |
2003 |
0.00,59;779 |
2. |
Molenda |
Jakub |
2003 |
0.01,02;495 |
3. |
Pawłowski |
Borys |
2003 |
0.01,14;087 |
Łącznie rozegrano 31 biegów na dwóch pętlach wokół boiska. W sprawdzianie wzięło udział 116 dziewcząt i chłopców (50-66).
Nowa Ruda, dnia 28.X.2015
Sporządził: T. Daszkiewicz